Кошик
298 відгуків
ЛьвівБ.Хмельницького 188а
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380636221122
Интернет магазин BLACK ANGAR

Захисне скло для планшетів

Яке скло зверни?

  •  Clear

Clear скло – це прозоре, скло без кольорових вставок. Стандартний пряме скло, межі якого не заокруглені і мають гостру форму. Clear скло використовується для телефонів з прямимо екраном старих або бюджетних моделей. Clear скло може бути закруглені з боків, альо при цьому не має особливих властивостей, лише захист і не змінює зовнішній вигляд смартфона.

  • 3D/5D - скло

Зазвичай має кольорові краї. Це сучасне скло, яке є проміжним між Clear і Premium. Це також пряме скло, але воно має дуже якісно оброблені і відшліфовані краї, що мають закруглені грані. 3D/5D скло відмінно підходить для більшості смартфонів з плоским екраном. Така модель скла приємніша на дотик та гарно прикрашає телефон. Різниця між 3D і 5D полягає в тому що:

3D / Full Screen – скло, яке повністю покриває весь модуль і має кольорову рамку. Воно фіксується до екрану телефону виключно по периметру.

5D / Full Glue – скло, яке фіксується по всій площі дисплейного модуля, найкраще тримається на екрані  та  відмінно розсіює удар.

  • Premium        

Це вигнуте і дійсно об’ємне скло, яке підходить до моделей смартфонів з вигнутим екраном  або преміум-сегменту. Воно  бездоганно прилягає до його екрану і ідеально підходить до корпусу.  Воно додає вигляду телефону і надійно захищає. 

  • 9D, 11D та інші є по типу, структурі і характеристикам такі як і 3D/5D. Це швидше маркетинговий хід виробників скла, ніж принципові  новинки.

ANGAR Group - вже понад 10 років працює для вас.

Ми прагнемо, щоб задоволення приніс не лише результат, а і сам процес.

▸Слова: Full Glue, Full Screen вам ні про що не говорять?

▸Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть обрати товар, який максимально відповідає вашим потребам.

▸Ми прагнемо, щоб люди, працюючи з нами, завжди отримали більше, ніж очікують.

▸Весь персонал компанії проходить періодичне навчання, вас будуть супроводжувати лише висококваліфіковані фахівці.

▸Весь товар, який реалізовує наша компанія ретельно перевіряється для того, щоб не допустити можливості рекламації.

У вас є запитання? Телефонуйте і ми зробимо все, щоб відповісти на них.